Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głosniki nie działają

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Głosniki nie działają

    Agamek12, zapodajesz przewód podający tlen o3 "za lusterko" czy bezpośrednio miejsce zamiast filtra przeciwpyłkowego?

  • #2
    Głosniki nie działają

    Witam!

    Wczoraj przestałz nagle działac wszystkie trzy głośniki w drzwiach kierowcy. Co to może być_ Czy ktoś z Was miał coś podobnego? W pozostałych drzwiach działają wszystkie.

    Komentarz


    • #3
      Zobacz, czy wiązka między drzwiami a kabiną nie została gdzieś przecięta/przytrzaśnięta.

      Komentarz


      • #4
        Wyglada na to, ze wszystko tam jest ok.

        Komentarz


        • #5
          A nie słyszałeś jakiegoś dziwnego dzwięku przed ? Może wtyczka z radia nie styka , ciężko powiedzieć :/
          Profil O2 Tour'ek -> http://www.autocentrum.pl/awc/bezele...-octavia-2012/

          Komentarz


          • #6
            Link problem co do ,,Cykacza" w prawych przednich drzwiach niektorzy nazywaj to gwizdkami.Zaczal mi brzeczec i chcialbym wymienic ale niewiem jaki tam siedzi moze ktos ma pojecie???

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Błażej
              Link problem co do ,,Cykacza" w prawych przednich drzwiach niektorzy nazywaj to gwizdkami.Zaczal mi brzeczec i chcialbym wymienic ale niewiem jaki tam siedzi moze ktos ma pojecie???
              Mi tez ten gwizdek w prawych drzwiach zaczyna charczec i czasmi przestake dzialac. Do jakis blad wlasnie przez niego jest wywalany. Jak nede wymienial dam znac.
              Spalanie - Motostat.pl
              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
              Sprzedam na OLX!!

              Komentarz


              • #8
                A VCDS coś mówi na temat tego że głośniki nie działają??
                Jerry

                Mój szkodnik

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X